095-480-35-80
096-124-33-58
093-034-14-66
Рекомендовані
Хіти продажів
Розпродаж

Електротовари від Eco-system

Електротовари невпинно заполоняють як наш побут, так і виробничу частину ринку. З того моменту, як Вільям Гілберт ввів в обіг сам термін «електрика», а італієць Вольта винайшов гальванічний елемент, досліди щодо поступового заволодіння нашими життями електрикою не припинялися.

Електротовари стали невід'ємною частиною повсякденності, бо являють собою величезну кількість проявів - від дрібного побутового пристрою, до великого промислового обладнання, від домашніх розеток і вимикачів, до заводських частотних перетворювачів.

Спочатку, забезпечення життєдіяльності допоміжними джерелами енергії розділилося на глобальні відгалуження, такі як - вугілля, газ, електрику, де останнє зайняло досить вагому, якщо не переважну роль. І товари, що відносяться до електрики, служили,скоріше, як щось належне. Наприклад, розетка слугувала просто засобом підключення будь-якого електроприлада. Вимикач слугував просто для запуску і відключення устаткування, або включення/вимикання світла. Нині ж, електротовари стають чи не твором мистецтва. Фурнітура набуває дизайнерські форми, предмети освітлення наділяються художнім оформленням, навіть УЗД і диференціальні автомати не виглядають незграбно і грубо. У виробництво електротоварів вклинилася творча складова, а не тільки сила інженерної думки.

 

Безліч електротоварів в одному місці

Інтернет-магазин електротоварів став відмінним рішенням, що об'єднав нишеві продукти в єдине ціле. Раніше, щоб придбати щось для ремонту в будинку, вам необхідно було відправитися на ринок, або в якийсь спеціалізований магазинчик. А якщо ви були електриком на великому виробничому підприємстві, і вам потрібно щось для управління і захисту двигуна, то виникала необхідність шукати специалізованого виробника. Завдяки інтернету в подібних діях більше немає потреби. У нашому інтернет магазині електротоварів увібрано все, що необхідно і для рядового обивателя і професіоналу галузі. Адже, на сторінках магазину Ecosystem представлені бренди провідних виробників в сфері електротоварів - Schneider Electric, Mutlusan, Weidmuller, Borsan, Legrand, Arnold Rak, Bosch і багатьох інших. Вже 15 років електротовари Харків може набувати не обтяжуючи себе необхідністю звертатися в безліч профільних компаній. Все необхідне в цій сфері увібрано в «Екосистем»!

«На полицях» сайту чекає свого покупця звичайний вимикач, і проста рамка на розетку, потужний перетворювач частоти, і пристрої захисного відключення, джерела безперебійного живлення та теплі підлоги. При цьому, компанія Ecosystem є першим дилером, який представив продукцію фірми Schneider на території України. Пряма взаємодія з виробниками, без допоміжних посередників, дозволяє економити на комісійних зборах, імпортуванні, платі за послуги. Це істотно відзначається на кінцевій відпускній ціні, роблячи продукцію найбільш доступною.

З нами купити електротовари не тільки зручно, а й гранично доступно за ціною. Оформлення замовлення доступно як стандартним шляхом, через корзину, так і у вигляді швидкого замовлення, або замовлення в телефонному режимі. На деякі позиції можна оформити попереднє замовлення, або ж просто забронювати наявне. А якщо при покупці електротоварів на сторінках нашого сайту виникнуть будь-які труднощі, наш кращий і професійний менеджер якісно надасть вам допомогу.

Магазин електротоварів - це, перш за все, зручність і чесна ціна. Другорядним же виступає обсяг асортименту (коли є «все в одному місці») і якість сервісу. Важливим є можливість доставки у віддалені регіони і професійна консультація в технічних нюансах. У нашому магазині електротоварів є не тільки всі вище зазначені показники, а й наявність фізичної точки, де можна на власні очі ознайомитися з продукцією, можливість придбання продукції оптом, а також оплата товару в зручній для вас формі, з оформленням необхідної звітної документації. І, найважливіше - офіційна гарантія!

Екосистем - незамінне рішення для екології як вашого будинку, так і бізнесу.


Найчастіші запитання про електротовари