Сонячні електростанції "під ключ"

Мережева сонячна електростанція потужністю 10 кВт
Сетевая 10-Solis
0
148 400 грн.
Мережева сонячна електростанція потужністю 15 кВт
Сетевая 15-Solis
0
196 000 грн.
Мережева сонячна електростанція потужністю 20 кВт
Сетевая 20-Solis
0
265 720 грн.
Мережева сонячна електростанція потужністю 30 кВт
Сетевая 30-Solis
0
382 200 грн.
Мережева сонячна електростанція потужністю 5,8 кВт
Сетевая 5.8-АВВ
0
167 000 грн.
Мережева сонячна електростанція потужністю 7,5 кВт
Сетевая 7.5-АВВ
0
202 000 грн.
Мережева сонячна електростанція потужністю 8,5 кВт
Сетевая 8.5-АВВ
0
226 000 грн.
Показано з 1 по 7 із 7 (всього 1 сторінок)

Сонячні електростанції "під ключ"

З кожним днем ​​все більше і більше людей шукають в інтернеті інформацію про сонячні електростанції. Причини у кожного різні (будь то прагнення мінімізувати комунальні платежі, отримання прибутку від вироблення сонячної енергії, або простий інтерес до інноваційних та ще маловідомих в Україні технологій), але результат один - вони розуміють, що серйозно підвищити енергоефективність свого житла вони можуть тільки встановивши комплексне рішення з вироблення сонячної енергії. Одним з таких рішень є мережеві сонячні електростанції.

Сонячні електростанції на базі фотоелектричних модулів - це комплекс сучасного обладнання, що складається з декількох одиниць (а найчастіше - десятків) сонячних панелей, з'єднаних з інвертором, і що дозволяє перетворювати сонячну енергію в електричну. За допомогою сонячної електростанції людина дозволяє собі не тільки забезпечувати власні потреби в електриці, а й заробляти на кіловатах, вироблених поверх потреби, шляхом передачі їх в мережу.


Принцип роботи мережевої сонячної електростанції

Фотоелектричні модулі, які частіше називають сонячними панелями або батареями, є напівпровідниковими пристроями, які перетворюють сонячну енергію в електричний струм за допомогою лежачого в основі кремнію, що входить до складу сонячних осередків, з яких і складаються модулі. Комплект модулів з'єднується між собою як послідовно, так і паралельно в єдиний комплекс і монтується, як правило, на алюмінієвій основі. Залежно від «розмаху» станції монтаж проводиться як на поверхні даху будівлі (житлового будинку, дачі, виробничого корпусу), так і на прилеглій території - на відкритому просторі в землю монтується опора, на якій і розміщуються модулі.

Для подачі енергії в побутову мережу використовується мережевий інвертор, який перетворює постійний струм (DC) в змінний (AC), потім живить будинок необхідною кількістю електроенергії, а її надлишок «скидає» в загальну електромережу через спеціальний двохтарифний лічильник, в рамках норм програми "зеленого тарифу ".

Електростанція не провадить вироблення в однаковому обсязі круглий рік і найбільша активність і продуктивність вироблення припадають, в середньому, на п'ять місяців в році. Однак, при розрахунку потужності вироблення береться саме середньорічний показник. На рівень ефективності роботи прямим чином впливає вид обраного фото модуля, який буває монокристалічним, полікристалічним або аморфним (докладніше про відмінності ви зможете прочитати в розділі «Статті», або на сторінці категорії «Сонячні панелі»).


Встановлення сонячної станції під ключ - передовий сервіс від Eco-system

Більшість торгових компаній, що поширюють різні продуктові лінійки, займаються лише постачанням товару і його продажем кінцевому споживачеві зі значною націнкою, яка і складає заробітну частина. Або ж просто перекуповують і перепродують, маючи в штаті звичайних менеджерів з продажу, здатних проконсультувати про ціну і наявність.

Перевага ж інтернет-магазину електротоварів Eco-system полягає відразу в декількох аспектах. Насамперед, це персонал: всі співробітники мають профільну освіту, що відноситься до тієї сфери діяльності, в якій працює співробітник. Менеджер з продажу сонячних електростанцій обов'язково має електротехнічну освіту і цілком розуміє як фізику процесу перетворення сонячної енергії в електрику, так і нюанси монтажу. Наступною перевагою є пряма дистрибуція. Еко-систем має договірні, партнерські взаємини з фабриками-виробниками і сертифікована останніми на реалізацію продукції.

І, нарешті, найважливішою перевагою компанії є те, що вона не просто продає сонячні панелі, а реалізує повноцінні сонячні електростанції під ключ. Багатьом здається, що поняття «під ключ» - це: подзвонив, сказав «хочу на дачу сонячну станцію», заплатив гроші і все ... Проте, це зовсім не так. Сонячні електростанції під ключ - це цілий комплекс послідовних і трудомістких робіт:

⚡️ первісна заявка в телефонному режимі, в процесі якої уточнюються безліч деталей: де знаходиться об'єкт, яка потужність цікавить, які цілі переслідуються, на який термін окупності оріhttps://eco-system.com.ua/admin/#language1єнтується замовник;

⚡️ розробка проектно-монтажної документації;

⚡️ в разі необхідності, отримання дозволу в енергозбуті;

⚡️ попередній виїзд на об'єкт;

⚡️ безпосередньо монтаж і подальший запуск станції.

При чому, слід зазначити, що сам по собі монтаж так само є трудомістких процесом.

Варто ще раз резюмувати: компанія Eco-system спеціалізується на встановленні фотоелектричних мережевих сонячних електростанцій «під ключ», від розробки проекту до оформлення документів, у рамках «зеленого тарифу», як для фізичних, так і юридичних осіб.


Альтернативна енергетика - крок в майбутнє

Сонячні електростанції в Україні поступово стають повсюдним рішенням як екологічного, так і економічного питання. Це відбувається не так швидко, в основному на разі не дешевих комплектуючих і досить вагомої вартісної складової готової станції. Однак, все більша кількість жителів України, як на самостійних розрахунках, так і на живих прикладах тих, хто вже реалізував станцію у себе, приходять до висновку про ефективність і якісність подібного роду інвестицій. ККД у сучасних сонячних станцій досить високий, що позначається на термінах окупності. Та й Україна - досить прийнятний регіон з гарним середньорічним показником сонячних днів. При тому, це стосується не тільки центральних і південних областей, а й сходу, і заходу країни. Єдина вимогливість під час монтажу - це переважання відкритого простору. Східні, центральні та південні області рідко зустрічають труднощі при монтажі на відкритих ділянках. Західні ж області, в разі переважання лісистої місцевості, монтують об'єкти на пагорбах і схилах.


Монтаж сонячних електростанцій

Наша компанія має досвід виконання безлічі як приватних, так і комерційних проектів по монтажу сонячних електростанцій малих і великих потужностей. Для реалізації проектів ми використовуємо сонячні батареї від провідного світового виробника ABI-Solar (Китай), високотехнологічні мережеві інвертори ABB (Німеччина) та інших виробників. Професійно виконаний монтаж буде основою надійної та безперебійної роботи електростанції круглий рік.

Монтаж проводиться безпосередньо фахівцями Eco-system, а не сторонніми підрядниками, тому ви перебуваєте в безпеці від переплат за послуги посередників, а також маєте пряму гарантію на якість виконаних робіт.

Ми знаходимося в Харкові, але роботи виконуємо по всій території України. Зв'яжіться з нами за допомогою одного з вищевказаних телефонів для того, щоб залишити замовлення або отримати консультацію по питанню, що цікавить вас. Будемо раді співпраці!


Найчастіші питання про сонячні електростанції під ключ

Сонячна електростанція — це не товар, а комплекс проектних та монтажних робіт, ряд з'єднанних сонячних панелей та інвертора, акумулятора, але натиснувши "купити", або замовивши "зворотній дзвінок" ви зможете в короткий час стати володарем сонячної електростанції.

Середній строк монтажу сонячної електростанції під ключ становить 7 днів.

Ні, ми провадим монтаж сонячних електростанцій під ключ на територій всієї України

Середній строк повної окупності складає 5-7 років.

Так, в розділі "Об'єкти" ви маєте можливість ознайомитися с прикладами сонячних електростанцій, які монтувалися нашими спеціалістами.

// Додаємо бінотел