Тепла підлога

Уточнити Пошук
Аналоговий датчик температури terneo R10-3
R10-3
0
225 грн.
Аналоговий датчик температури terneo R10-4
R10-4
0
225 грн.
Цифровий датчик температури terneo D18-4
D18-4
0
225 грн.
Цифровий датчик температури terneo D18-4 в термоусадці
D18-4 в термоус.
0
225 грн.
Цифровой датчик температуры terneo D18-3
D18-3
0
225 грн.
⚡ZUBR DC Cable 17 / 1070 Вт (18720)
18720
0
5 476 грн.
⚡ZUBR DC Cable 17 / 1210 Вт (18721)
18721
0
5 686 грн.
⚡ZUBR DC Cable 17 / 1340 Вт (18722)
18722
0
6 407 грн.
⚡ZUBR DC Cable 17 / 140 Вт (18723)
18723
0
1 569 грн.
⚡ZUBR DC Cable 17 / 1500 Вт (18725)
18725
0
7 338 грн.
⚡ZUBR DC Cable 17 / 1670 Вт (18726)
18726
0
7 604 грн.
⚡ZUBR DC Cable 17 / 170 Вт (18727)
18727
0
1 714 грн.
⚡ZUBR DC Cable 17 / 210 Вт (18728)
18728
0
1 897 грн.
⚡ZUBR DC Cable 17 / 270 Вт (18729)
18729
0
2 146 грн.
⚡ZUBR DC Cable 17 / 345 Вт (18730)
18730
0
2 526 грн.
Показано з 1 по 15 із 643 (всього 43 сторінок)

Тепла підлога

За для створення комфорту в домі, обігріву окремих приміщень та участків полу, а також для відвищення ефективності системи радіаторного опалення, або повної її заміни, використовується доволі полпулярна нині система - тепла підлога.

Згідно результатіва деяких археологічних розкопок, вчені засвідчили, що люди докладали зусиль організувати систему підігріву підлоги ще з давнини. У Давньому Римі, наприклад, була система Гіпокауст, у Кореї — Ондоль. Південна Корея досі є державою-виробником основного об’єму нагрівальної плівки для теплого полу серед експортерів.

Технології стрімко поспішають до невідомих вершин. І це стремління відноситься також до систем і можливостям теплої підлоги. Ширяться різномаїття підлог, скорочується енерговитрачання, але зростають зігріваючі можливості.

Купити теплу підлогу  — це забезпечити себе додатковою складовою комфорту, оснастити приміщення сучасною технологією обігріву. В епоху інтернету здійснити купівлю зовсім не тяжко. Інтернет-магазин Екосистем дбайливо допоможе вам розібратися в принципах роботи, різновидах, перевагах і недоліках даної системи додаткового оігріву приміщення, а також спрощить вашу задачу по купівлі.

               

Види теплих підлог

Існуючі різновиди теплих підлог можна сміливо розподілити на три головних типа:

 Електричний — продукує тепло за допомогою провідника, через який проходить електричний струм. Теплова енергія підіймається знизу догори і рівномірно розподіляється по обігріваємій площі. Гіпоалергенний. Без конвекційних потоків.

Даний тип,у свою чергу, ділеться на:

Кабельний — виглядає як простий електричний дріт, що фіксіується кріпільною стрічкою і заливається шаром стяжки із цементу, або монтується у плиточний клей.

рис. 1: Приклади нагрівального кабелю, як виду теплої підлоги


Плівковий (інфракрасний) — карбонові полоси, що впаяні між слоями термостійкого поліестеру, мають паралельне з’єднання за допомогою мідних шин. Гріє не повітря, а оточуючі предмети.

рис. 2: Приклади інфраервоних плівок, як виду теплої підлоги


Термомати — той же кабельний вид обігріву, тільки кабель закріплен на сітці із скловолокна, забезпечуючи простоту в укладці — достатньо просто розкатати рулон.


рис. 3: Приклад нагрівального мату, як виду теплої підлоги

 Стрижнева — в роботі приміняються гнучкі елементи із композиту карбону, графіту і серебра, один з самих найдорожчих на ринку, і той, що має досить змішані відгуки — від виключно позитивних, до вкрай   негативних.

 Водяний — принцип роботи виходить з назви: нагрівання напольного покриття проводиться за допомогою задіяння горячої води, що розподіляється по трубам. У самому простому розумінні — це теж радіаторне опалення, тільки отоплююча батарея проходить під підлогою.

Одже, незалежно від того, який вид підлоги ві оберете, принцип роботи, у глобальному розумінні, буде одноманітний: під певне напольне покриття розміщується нагрівний елемент, що синтезує теплову енергію і передає її в площину приміщення, здійснюючи обігрів останнього, або ж, прогрівая оточуючі предмети. Це можуть бути труби, з протікаючою по ним водою, що розміщені в ванній кімнаті під плиткою. Або кабельні мати, що розміщені під ламінатом у спальній кімнаті. Але, загальна суть залишиться тією ж самою.

 

Переваги і недоліки системи

Із недоліків теплої підлоги можна виділиті ключові і небагаточислені моменти.

Якщо це водяна підлога — то конструкція досить громіздка, має значний об’єм вимог до встановлення. Наприклад, не може встановлюватися в домах з перекриттям, виробленним з деревини, або у квартирах, шляхом підключення до центральної системи опалення.

Якщо це кабельна підлога — значить, конструкція може бути доволі ламка. Плівка може легко бути підвержена механічному ушкодженню, легко займається.

Стрижнева підлога — доволі затратний по вартості і якість не завжди виправдовує засоби.

Будь яка тепла підлога потребує якісного притримання правил експлуатації та безпеки.

Позитивним моментом є велика площа нагріву, що дає можливість прогрівати приміщення цілком и рівномірно.

Із переваг придбання теплої підлоги в інтернет-магазині, є явна економія засобів. Як правило, ремонтна організація, або бригада робітників, що пропонує встановлення системи, завишають вартість самого полу, сподіваючись на неосвідомленість споживача. У нас ви маєте можливість здійснити покупку самостійно, і будівельникам-ремонтникам заплатите лише ціну монтажу.

Беззаперечною ж перевагою, подібної системи обігріву, є забезпечення додаткового комфорту, турбота про здоров'я. Технології не стоять на місці і енергоспоживання, яке тягне система теплої підлоги, з року в рік знижується.

Купити теплу підлогу Харків, як і кожен гість нашого міста, має можливість як в оф-лайн магазині на Червоношкільній набережній, так і на сайті нашого магазину "Еко-Систем". Наші консультанти допоможуть вам розібратися в існуючому асортименті моделей і виробників — Arnold RakDeviNexansFenix, та підібрати систему під ваші умови та обставини.

По Харкову, обрану вами теплу підлогу, ми зможемо доставити вам кур'єром, а в регіони - відправимо поштою, зручною для вас транспортною компанією. У разі виникнення труднощів, наші менеджери проконсультують вас в нюансах монтажу, або підкажуть професіоналів в даній сфері. Якщо ж це коробковий варіант системи, то він не є громіздким, може бути відправлений у будь-який регіон, і встановлений вами самостійно. Тому, купити теплі підлоги в Україні - нині теж не є важким завданням. Все, що необхідно - оформити звичайне замовлення на сайті, швидке замовлення, або просто залишити запит на зворотний дзвінок. Перед придбанням певного виду теплої підлоги, перейдіть у відповідний розділ - електричний, водяний, або інфрачервоний. Там ви зможете ознайомитися з конкретним видом підлоги більш детально, дізнатися нюанси роботи саме даного виду системи.

Eco-system піклується про ваш комфорт і екологічну чистоту вашого життя.


Найчастіші питання про теплу підлогу

Для приватних будинків більш підійде електрична тепла підлога. Для квартир та офісів — інфрачервона плівка.

Так, наші майстри проводять укладення теплої підлоги, за попередньою домовленістю.

Усе залежить від вашого приміщення, площі, та цілей — просто підігрівати, або отоплювати. У будь-якому випадку, менеджер врахує усі ваші нюанси.

// Додаємо бінотел