Автоматичні вимикачі

Уточнити Пошук
Автоматичний вимикач RESI9 Schneider Electric 10 А, 1P, крива С, 6кА
R9F12110
1
131 грн.
Автоматичний вимикач RESI9 Schneider Electric 32 А, 1P, крива С, 6кА
R9F12132
1
141 грн.
Автоматичний вимикач Resi9 Schneider Electric 32 А, 4P, крива С, 6кА (R9F12432)
R9F12432
0
653 грн.
Автоматичний вимикач RESI9 Schneider Electric 50 А, 2P, крива С, 6кА
R9F12250
0
414 грн.
Автоматичний вимикач RESI9 Schneider Electric 6 А, 1P, крива С, 6кА
R9F12106
0
148 грн.
⚡Автоматичний вимикач RESI9 Schneider Electric 16 А, 1P, крива С, 6кА
R9F12116
0
118 грн.
⚡Автоматичний вимикач RESI9 Schneider Electric 25 А, 4P, крива С, 6кА (R9F12425)
R9F12425
0
606 грн.
⚡Автоматичний вимикач RESI9 Schneider Electric 40 А, 4P, крива С, 6кА (R9F12440)
R9F12440
0
743 грн.
⚡Автоматичний вимикач RESI9 Schneider Electric 63 А, 3P, крива С, 6кА (R9F12363)
R9F12363
0
635 грн.
⚡Автоматичний вимикач Resi9 Schneider Electric 63 А, 4P, крива С, 6кА
R9F12463
0
953 грн.
(11223) ⚡ Автоматичний вимикач 16А 3 полюси Schneider Electric ВА63 Домовий кривая С
11223
0
485 грн.
11211 ⚡ Автоматичний вимикач 6А, 1 полюс + нейтраль, Schneider Electric ВА63 Домовий
11211
0
333 грн.
11212 ⚡ Автоматичний вимикач 10А, 1 полюс + нейтраль, Schneider Electric ВА63 Домовий
11212
0
324 грн.
11222 ⚡ Автоматичний вимикач 10А, 3 полюси Schneider Electric ВА63 Домовий, кривая С
11222
1
478 грн.
11225 ⚡ Автоматичний вимикач 25А, 3 полюси Schneider Electric ВА63 Домовий
11225
0
509 грн.
Показано з 1 по 15 із 869 (всього 58 сторінок)

Автоматичні вимикачі

Технології та інновації нашого часу невпинно набирають обертів, удосконалюються і модернізуються. Однак, ймовірність виникнення короткого замикання, перепад напруги в ланцюзі, та й простий захист побутових електроприладів від подібного впливу, все так же залишаються залежні від якості і надійності автоматичних вимикачів.


Автоматичний вимикач — історія та властивості

Автоматичні вимикачі, або як їх по-простому називають — автомати, були описані ще в позаминулому столітті самим Едісоном, який доступно і науково-правильно виклав їх пристрій. Сучасний же автоматичний вимикач був запатентований, на той час маловідомою, компанією з Швейцарії — «Браун, Бовери і Компанія», яка в 1988 році пройшла процедуру злиття зі шведською компанією ASEA і перетворилася в знамениту ABB. Автоматичний вимикач явив собою пристрій комутації, який має контактний тип, завданням якого стало автоматичне відключення електричного ланцюга (по-простому - відключення електричного струму) при коротких замиканнях, падінні напруги, перевантаженні в мережі.

Нехитрими словами — завданням автоматичного вимикача є: знеструмити ваш будинок, квартиру, офіс, або ділянку промислового об'єкта в разі, якщо виникло коротке замикання, або стрибнула напруга (коротнуло розетку, замкнуло електроплиту, ненавмисно встромили мокру вилку пральної машинки в розетку, зламався верстат і т. ін .), з метою захистити людину від ураження електричним струмом, не допустити пожеж, захистити електроприлади, або електроустановки від загоряння.

Показниками якості автоматів выступили:

⚡️можливість пропускати номінальний (вказаний в паспорті) струм протягом необмеженого часу;
⚡️ можливість багаторазово відключати пікові струми короткого замикання, при цьому залишаючись придатним для подальшого пропуску номінального струму;
⚡️ мати можливість відключатися миттєво, щоб не зазнавати внутрішнього руйнування зважаючи на вплив граничних струмів;
⚡️ викидати іонізовані гази під час гасіння дуги, при цьому залишаючись малогабаритним пристроєм.


Поділити ж автоматичні вимикачі досить просто і зрозуміло:

✅ максимальні по току;
✅ мінімальні по току;
✅ мінімальні по напрузі;
✅ зворотного потоку;
✅ поляризовані і не поляризовані.

Так само, вони поділяються на одно-, двох-, трьох- або чотирьох-полюсні.

Більшість автоматів промислового і побутового напряму використання мають захист, орієнтований на максимальний струм, і відрегульовані на заводі-виробнику. Однак існують автоматичні вимикачі з можливістю регулювання струму і часу спрацьовування.

Як правило, будь-який автоматичний вимикач складається з основних конструктивних вузлів: головний (струмопровідний) ланцюг, дугогасильна система, привід, механізм, розчеплювачі (елементи захисту).

Як приклад, зверніть увагу на схему автоматичного вимикача:

➤➤ 1. Ричажок включення-вимкнення
➤➤ 2. Винтова клема
➤➤ 3. Рухомий контакт
➤➤ 4. Нерухомий контакт
➤➤ 5. Тепловий розщеплювач
➤➤ 6. Електромагнітний розщеплювач
➤➤ 7. Дугогасильна решітка


Необхідність використання автоматичних вимикачів

Наше повсякденне життя давно стало просто неможливим без використання електрики. Поряд з необхідністю його застосування в промислових масштабах, на виробничих підприємствах, електрика створює комфорт і зручність в побуті. Однак, поряд із забезпеченням простоти побуту, електрика зберігає в собі і загрози.

Згідно загальнодоступної статистики, більше половини пожеж, як у побуті, так і на виробництві, трапляються саме через неякісну електропроводку, або несправне електрообладнання. Отже, не варто залишати без уваги необхідність використання якісного електрообладнання, як в кожному будинку, так і на підприємствах і заводах.

Поряд із загрозою виникнення пожежі, зберігається, так само, високий показник ураження людини електричним струмом під час роботи з електроприладами. Як пошкоджений корпус електрообладнання, так і порушена ізоляція проводу, або кабелю може з'явитися джерелом ураження. Сучасні автоматичні вимикачі здатні виявляти струм, що проходить не по нейтралі, яка передбачена схемою (в тому числі, через тіло людини) і відключати струм протягом декількох мілісекунд, не допускаючи як загоряння в наслідок короткого замикання, так і тілесних ушкоджень або інших наслідків для людини.

Таким чином, автомати є не просто частиною функціонування проводки і електрообладнання, а й служать невід'ємною частиною безпеки.


Eco-system — більше захисту та комфорту

Беручи до уваги такі факти, як офіційна дистрибуція, робота зі складу на пряму, сертифікована гарантія від виробника, кваліфіковані працівники, складно не прийняти факт, що автоматичні вимикачі Харків давно і беззастережно став набувати в «Еко-систем». Компанія регулярно бере участь в різних тендерах, здійснює не тільки оптово-роздрібну реалізацію, а й надає професійні консультації та допомогу в монтажі різних електротоварів і автоматів в тому числі.

Якщо ви поставили собі за мету забезпечення безпеки електричної мережі в своїх оселях, в офісі компанії, або в виробничому цеху, і перед вами стоїть руба питання - де купити автоматичні вимикачі, то відповідь очевидна. Електротовари в інтернет-магазині Eco-system давно пройшли перевірку часом на якість і надійність. У лінійці даного виду продукції на сайті представлені як засновники цього напряму - ABB, так і корифеї, і лідери ринку - Schneider Electric. Що вже говорить про високий ступінь надійності пропонованої продукції.

Вибираючи автоматичні вимикачі, важливо усвідомлювати, що під час визначення його технічних характеристик і при подальшому монтажі, слід звертатися до професійних електриків. Саме від цього залежить ваша безпека і коректна робота електрообладнання.