Датчики руху для освітлення

Датчик движения "Крючок" Euroelectric ST-10AWS
ST-10AWS
0
268 грн.
Датчик движения "Куб" Euroelectric ST-08WWS
ST-08WWS
0
268 грн.
Датчик движения "Розетка" Euroelectric ST-01BWS
8126-06
0
340 грн.
Датчик движения "Точка" Euroelectric ST-41WCS
ST-41WCS
0
329 грн.
Топ
Датчик движения Euroelectric ST-38WCS TV
ST-38WCS
0
256 грн.
Датчик движения «крючок» Euroelectric ST-10A черный
8131-06
0
349 грн.
Датчик движения «Куб модерн» Euroelectric ST-12 белый
ST-12 WHITE
0
286 грн.
Датчик движения «Куб модерн» Euroelectric ST-12 черный
ST-12 BLACK
0
286 грн.
Датчик движения «НЛО мини 1D» Euroelectric ST-05A чёрный
8115-06
0
319 грн.
Датчик движения «Точка XL» Euroelectric ST-42
8117-06
0
429 грн.
Датчик движения «Шар New» Euroelectric ST-09B черный
ST-09B BLACK
0
256 грн.
Датчик движения угловой Euroelectric ST-13B
ST-13B
0
446 грн.
Сумеречный датчик движения Euroelectric 10А, IP44 (ST-302PC)
ST-302PC
0
147 грн.
Сумеречный датчик движения Euroelectric 25А, IP44 (ST-303WSR)
ST-303WSR
0
200 грн.
Сумеречный датчик движения Euroelectric "New", 10А (ST-307(10))
9935-06
0
229 грн.
Показано з 1 по 15 із 17 (всього 2 сторінок)

Датчики руху для освітлення

Датчик руху для освітлення - це пристрій, що дозволяє при виявленні руху автоматично замикати і розмикати контакти, що ведуть до освітлювальних приладів в електричному ланцюзі, простіше кажучи, включати і вимикати світло при пересуванні людини по приміщеннях. Тому, найчастіше його ще називають як "датчик руху для включення світла". Найчастіше необхідність купити подібний датчик виникає для приміщень, в яких включення освітлення потрібно відразу ж після входу людини - це може бути коридор, передпокій, тамбур або сходова клітка, однак також зустрічаються і варіанти установки датчика руху на світло в ванних кімнатах, в офісних приміщеннях або взагалі на вулиці. Набирає так само популярності монтаж подібних пристроїв на території промислових об'єктів, з метою економії витрат на електроенергію і, більш того, як допоміжний засіб безпеки - при проникненні стороннього на закриту територію, датчик включає ліхтарі, освітлюючи порушника.


Вибір датчика руху для освітлення

Принцип роботи датчика руху на світло полягає в застосуванні проміжного реле для комутації навантажень і самого датчика, найчастіше інфрачервоного, проте він може бути також ультразвуковим або мікрохвильовим. Крім цього, зараз зустрічаються економічні моделі датчиків, оснащені фотореле - вони дозволяють не тільки включати і вимикати світло, а й регулювати рівень освітлення в залежності від ступеня освітленості навколишнього середовища.

Лідируючу позицію в попиті займають датчики, що функціонують на основі інфрачервоного випромінювання, бо подібний вид датчиків показує високу надійність при цілком доступній ринковій ціні.

Досить елементарними і економними в експлуатації є ультразвукові датчики, що спрацьовують у разі зміни довжини хвилі ультразвуку, що відбивається від предмета, або рухомого об'єкту. Серед недоліків ультразвукових датчиків є сприйнятливість подібних хвиль домашніми тваринами. Однак, досить часто подібні датчики використовуються для активації світлодіодних ламп, або світильників.

Мікрохвильові датчики подібні мініатюрним локаторам, які ловлять свої ж радіоімпульси, що відбиваються від об'єкта. Ціна датчика буде цілком залежати від його чутливості, здатності діммірування, класу вологозахисту і пилозахисту, кута огляду датчика і багатьох інших параметрів. Однак, при підборі датчика насамперед необхідно звертати увагу не на ціну, а на необхідні параметри: вам необхідно враховувати майбутнє місце кріплення, ступінь освітленості того місця, де буде встановлюватися датчик, потрібну потужність і здатність регулювання рівня сприйняття датчика.

Якщо ви не впевнені в тому, який саме з представлених в нашому каталозі датчиків руху для освітлення буде підходити для реалізації вашого проекту, просто зверніться за консультацією до нашого менеджера.


Датчик руху для світлодіодних світильників

Останнім часом великою популярністю в Україні, завдяки своїм енергоефективним властивістям, користуються світлодіодні LED світильники і світлодіодні LED лампи - відповідно, також популярні і датчики руху для автоматичного керування включенням і вимиканням даних світильників і ламп. Зверніть увагу, що датчик руху для світлодіодної лампи повинні відрізнятися від датчика для лампи розжарювання - оскільки живлення датчиків для ламп розжарювання походить від ланцюга комутації, світлодіоди будуть гаснути в ситуації, коли світло повинне бути повністю виключене. Щоб уникнути цього ефекту, можна або придбати сенсорний світлодіодний світильник з вбудованим датчиком руху, або змінити схему підключення звичайного датчика.

Якщо ви збираєтеся придбати датчик руху на світло, то в інтернет-магазині Eco-System ви зможете знайти широкий асортимент датчиків різного типу монтажу, кута огляду, відстані, швидкості виявлення об'єктів і чутливості. Доставка замовлень здійснюється по всій країні, послугами транспортних компаній Нова Пошта, Інтайм, Делівері та Укрпошта. Оплата продукції може бути здійснена готівкою при отриманні товару (накладна плата) або безготівковим способом з наданням всіх необхідних документів. На всі товари, придбані в Еко-систем, ми надаємо річний гарантійний термін обслуговування, протягом якого ви можете зробити обмін або ремонт обладнання, при цьому ми надаємо продукцію виключно перевірених електротехнічних брендів, що дозволяє вам звести ймовірність гарантійного повернення в область негативних чисел.