Eco-system — інжинірингова компанія та постачальник найкращого електрообладання!

Інжинірингова компанія Eco-system рада вітати Вас

на сторінках нашого інтернет-магазину електрообладнання та опалювальної техніки.


Компанія "Eco-system" є структурним підрозділом найбільшої української електро-інжинірингової компанії ТОВ "Електроінжінірінг" (http://eleng.com.ua/), основного дистриб'ютора продукції Schneider Electric і Eaton. Саме з метою турботи про клієнтів, з бажанням надати кінцевому покупцеві, і оптовим споживачам, можливість розміщення онлайн замовлень, без витрати часу на відвідування офісу Електроінжінірінга, був утворений інтернет-магазин Eco-system.

Створюючи магазин, ми постаралися максимально спростити для Вас процес підбору необхідного обладнання, та зробити його покупку максимально швидкою. 

На сторінках нашого інтернет-магазину Ви знайдете практично будь-який товар з області електротоварів, електротехніки, водопостачання, опалення та альтернативної енергетики. Асортимент компанії невпинно поповнюється новинками. 

Замовляючи товар на нашому сайті Ви позбавляєте себе від необхідності багатогодинного ходіння по магазинах і ринках Вашого міста, а також від спілкування з не завжди достатньо компетентним персоналом торгуючих організацій. А саме наш персонал, що має профільну, вузько-спеціалізовану освіту, є нашим головним перевагою. Кожен менеджер здатний надати розгорнуту і, в той же час, зрозумілу консультацію в сфері обладнання, що реалізується в його напрямку роботи. 

На сторінках інтернет-магазину Еко-систем Ви знайдете інформаційні статті, які покликані полегшити Вам підбір обладнання, а також повідомити про особливості і нюанси експлуатації обраного товару. 

За більш ніж 10 років продажів промислового обладнання ми накопичили достатній досвід для того, щоб кваліфіковано допомогти Вам у виборі необхідного товару. 

До незаперечних переваг нашого інтернет-магазину з упевненістю можна віднести досить низькі ціни на товари і великий власний склад. Компанія сертифікована на дистрибуцію провідними виробниками електротоварів, що гарантує оригінальну та виключну якість продукції, що реалізується. У поєднанні з широким вибором варіантів доставки і оплати, наявністю постійних акцій і розпродажів, оперативним процесом збору та відправки товару покупцеві — все це робить нас надійним і цікавим постачальником електротехнічного і опалювального обладнання в Україні. 

При необхідності, ми надаємо сервісні послуги з ремонту та обслуговування купленого Вами товару. Виробляємо монтаж складних інжинірингових рішень, як на невеликих об'єктах, так і на великих промислових підприємствах. Більш детальну інформацію Ви зможете отримати, зв'язавшись з нами. 

Відкриваючи інтернет-магазин наша команда щиро сподівається, що роблячи покупки в інтернет-магазині «Eco-system», у Вас залишаться тільки найприємніші враження. 


 ⚡ З повагою і прагненням до співпраці, колектив інтернет-магазину «ECO-SYSTEM». ⚡

// Додаємо бінотел