Вимикачі

Уточнити Пошук
⚡Вимикач для жалюзі алюміній Sedna Design & Elements (SDD113104)
SDD113104
0
366 грн.
⚡Вимикач для жалюзі білий Sedna Design & Elements (SDD111104)
SDD111104
0
323 грн.
⚡Вимикач для жалюзі бежевий Sedna Design & Elements (SDD112104)
SDD112104
0
316 грн.
⚡Вимикач для жалюзі береза Sedna Design & Element (SDD180104)
SDD180104
0
727 грн.
⚡Вимикач для жалюзі венге Sedna Design & Element (SDD181104)
SDD181104
0
749 грн.
⚡Вимикач для жалюзі матовий алюміній Sedna Design & Elements (SDD170104)
SDD170104
0
734 грн.
⚡Вимикач для жалюзі чорний Sedna Design & Elements (SDD114104)
SDD114104
0
373 грн.
⚡Двоклавішний вимикач алюміній Sedna Design Schneider Electric (SDD113105)
SDD113105
0
266 грн.
⚡Двоклавішний вимикач білий Sedna Design Schneider Electric (SDD111105)
SDD111105
0
229 грн.
⚡Двоклавішний вимикач бежевий Sedna Design Schneider Electric (SDD112105)
SDD112105
0
229 грн.
⚡Двоклавішний вимикач береза Sedna Elements Schneider Electric (SDD180105)
SDD180105
0
535 грн.
⚡Двоклавішний вимикач венге Sedna Design Schneider Electric (SDD181105)
SDD181105
0
565 грн.
⚡Двоклавішний вимикач з синьою LED підсвіткою алюміній Sedna Design & Elements (SDD113105L)
SDD113105L
0
684 грн.
⚡Двоклавішний вимикач з синьою LED підсвіткою білий Sedna Design & Elements (SDD111105L)
SDD111105L
0
589 грн.
⚡Двоклавішний вимикач з синьою LED підсвіткою бежевий Sedna Design & Elements (SDD112105L)
SDD112105L
0
589 грн.
Показано з 1 по 15 із 651 (всього 44 сторінок)

Вимикачі

Дядечко Едісон був чудовим винахідником. І це ж більшість знає, що він придумав звичайну сучасну лампочку. Але напевно мало хто замислювався, що коли він презентував лампу накалювання, то вже тоді, в далекому 1879 році, він використовував вимикач. Звичайний побутовий вимикач — пристрій з розімкнутими контактами, замикання яких призводить до включення або виключення освітлення.
Безсумнівно, перші вимикачі мали вельми допотопний вигляд: велика кругла колба з товстого пластика, до якої поверх стіни підводилася проводка, і поворотний важіль включення, закріплений на добротному болті, який з часом, безсумнівно, іржавів, ускладнюючи процес включення/вимикання.
Але, прогрес не стоїть на місці. На зміну незграбним поворотним вимикачам прийшли більш акуратні одноклавішні, з більш плавними рисами, але з такого ж добротного, товстого пластика.


А потім і зовсім відбувся стрибок, коли технології, новаторство і дизайн сплелися в одну кон'юнктуру, і вимикачі розділилися на безліч видів. З'явилися:
⚡️ кнопкові;
⚡️ важільні;
⚡️ карткові;
⚡️ шнурові;
⚡️ сенсорні вимикачі;
⚡️дімери.


Більш того, вимикачі розділилися за функціональністю:
⚙️ простий побутової вимикач (в середовищі електриків так званий «ключ», оскільки в одному положенні замикає ланцюг, а в іншому розмикає, аналогічно ключу, який рухом в одну сторону відкриває двері, а в іншу - закриває);
⚙️ імпульсні;
⚙️ прохідні;
⚙️ перехресні;
⚙️ суміщені.


Так само, на зміну колишнього вигляду монтажу, коли все це виглядало наляписто і неохайно, тому що проводка йшла поверх стін, і колби вимикачів були помітними і громіздкими, прийшла різноманітність конструктивізму, з'явилися типи вимикачів:
➦ вбудовані вимикачі;
➦ зовнішні;
➦ модульні;
➦ пило і вологозахищені.


Так само, вимикачі стали оснащуватися світлодіодним підсвічуванням, що дозволяє орієнтуватися і розпізнавати вимикачі в темряві, з'явилася різноманітність в ступені захисту, наситилося різноманітністю використання матеріалів і колірної гами. А вимикачі таких іменитих виробників, як Schneider Electric, Mono Electric, Aling Conel, Merten та ABB стали просто витвором мистецтва, так як над розробкою і випуском в продаж стали працювати не тільки технічні фахівці, а й професійні дизайнери.

Як вибрати і купити вимикачі


Так, те, що раніше здавалося абсолютно буденним, нині вимагає виняткової уваги. Ринок наповнився технологічними та дизайнерськими різноманітністями. Якщо раніше, для застосування в будь-якому середовищі, підходив один тип вимикача, то нині багатство матеріалів і зовнішнього виконання введе в розгубленість навіть бувалого.
Перш за все, вам необхідно визначитися зі сферою використання вимикача. Для офісу підійдуть стримані кольори і строгі лінії в дизайні як, наприклад, в лінійці продукції Merten. Вишуканість кафе, ресторану або виставкового залу може підкреслити дорога серія «Династія» від бренду ABB. А універсальним рішенням, яке підійде, як і для офісних приміщень, для квартири, або житлового будинку, так і для виробничих комплексів, торгівельних площ та інших громадських місць - стане серія Unica New від провідного виробника електро-встановлюваних виробів - Schneider.
Наступним кроком стане визначення кількості вимикачів. Рекомендується, незалежно від сфери використання, заздалегідь провести розрахунок, яким чином у вас буде реалізовано освітлення, і виходячи з цього прийде розуміння, скільки вимикачів вам знадобиться. Наприклад, в офісному приміщенні, як правило, всі вимикачі розміщують в одному місці, для цього використовують три-, чотири-, п'яти місцеві вимикачі.
У дитячій кімнаті ж, або в довгому коридорі, можна реалізувати прохідні вимикачі, що включають і вимикають одне й те ж джерело світла, один з яких розташований безпосередньо біля входу в кімнату, а другий в протилежному кінці (наприклад, у дитячому ліжечку, або в кінці коридору), таким чином викресливши необхідність повертатися до першого вимикача. Різноманітність колірної гами допоможе вам підібрати вимикачі під ваш інтер'єр, а такі неординарності, як прозорі накладки (наприклад, в серії M-Creativ від Шнейдер), дозволять прикрасити ваш вимикач потрібним вам візерунком.
Що ж стосується питання, як купити вимикач, то тут все більш, ніж простіше простого. Все, що вам необхідно в нинішню епоху - це просто розмістити замовлення в інтернет-магазині, або зв'язатися з фахівцем по телефону.

Необхідно відзначити, що інтернет-магазин електротоварів «Eco-system» має в своєму розпорядженні власний склад і затишний офіс з величезними стендами, на яких представлений спектр прекрасних вимикачів. Тобто, для любителів не просто вибрати по картинці на сайті, але і «помацати», завжди є можливість не тільки замовити необхідний вимикач онлайн, але і приїхати в офіс, і вибрати вподобану продукцію в живу. Більш того, наші менеджери з продажу з легкістю підберуть вам найбільш підходящу і якісну модель під інтер'єр, а також нададуть виробничу гарантію, так як «Еко-систем» — авторизований і сертифікований дистриб'ютор усіх брендів, представлених на сайті.
Якщо ж ви прихильник замовлень через сайт, то слід зазначити, що ми здійснюємо відправку необхідної вам продукції по всій Україні, а оплатити замовлення ви можете як готівковим, так і безготівковим способом.
Стало бути, якщо вам необхідний хоч один вимикач, хоч тисячу — вам безсумнівно в Eco-system!

// Додаємо бінотел