Подовжувачі

Колодка  до подовжувача 3 гнізда з заземленням серії Orion (Mono Electric)
150-010000-310
0
92 грн.
Колодка  до подовжувача 6 гнізд з заземленням серії Orion (Mono Electric)
150-010000-610
0
158 грн.
Колодка до подовжувача 3 гнізда без заземлення серії Orion (Mono Electric)
150-010000-300
0
73 грн.
Подовжувач 3 гнізда 1,5 м без заземлення серії Orion (Mono Electric)
150-010003-301
0
200 грн.
Подовжувач 3 гнізда 2 м з заземленням серії Orion (Mono Electric)
150-010001-312
0
317 грн.
Подовжувач 3 гнізда 3 м з заземленням серії Orion (Mono Electric)
150-010001-313
0
389 грн.
Подовжувач 3 гнізда 5 м з заземленням серії Orion (Mono Electric)
150-010001-315
0
487 грн.
Подовжувач 3 гнізда з заземленням и вимикач серії Orion (Mono Electric)
150-011000-310
0
204 грн.
Подовжувач 4 гнізда 1,5 м без заземлення серії Orion (Mono Electric)
150-010003-401
0
224 грн.
Подовжувач 4 гнізда 2 м без заземлення серії Orion (Mono Electric)
150-010003-402
0
244 грн.
Подовжувач 4 гнізда 2 м з заземленням серії Orion (Mono Electric)
150-010001-412
0
341 грн.
Подовжувач 4 гнізда 3 м без заземлення серії Orion (Mono Electric)
150-010003-403
0
283 грн.
Подовжувач 4 гнізда 3 м з заземленням серії Orion (Mono Electric)
150-010001-413
0
414 грн.
Подовжувач 4 гнізда 5 м з заземленням серії Orion (Mono Electric)
150-010001-415
0
511 грн.
Подовжувач 6 гнізд 2 м з заземленням серії Orion (Mono Electric)
150-010001-612
0
404 грн.
Показано з 1 по 15 із 38 (всього 3 сторінок)

Подовжувачі

Подовжувач пристрій, який призначається для підключення електроустаткування і техніки до електропостачання, як правило на короткостроковий період, в місцях, віддалених від постійних розеток і в випадках, коли довжини наявного шнура пристрою не вистачає, щоб дістати до стаціонарної розетки.


Еволюція та різноманітність видів подовжувачів


Таке, здавалося б, нехитрий винахід як подовжувачі, побачили світ в відтепер далекому 1972 році. Австралійський інженер Пітер Талбот не тільки придумав подовжувач, але і ввів його в виробництво. Однак, з огляду на незрозумілі причини, даний винахід не було запатентовано. І коли, як і будь-який, геніальний своєю простотою винахід, пристрій було скопійовано іншими виробниками, то інженер-хзасновник залишився без винагороди. Початкові подовжувачі були дуже примітивні, з досить простих матеріалів, але конструкцією все одно не сильно відрізнялися від нинішніх родичів. Це був корпус з товстого пластика, з вмонтованими пластинами, до яких підводилися дроти різних полюсів, провід досить вагомого перетину, іноді з тканої поверхневої оплітки і така ж вагомо-щільна вилка з того ж товстого пластику.


Приклад подовжувача старого примірника з товстого пластику   Приклад подовжувача старого зразка з товстого пластику - фото 2

мал. 1: приклад подовжувача старовинного зразку з товстого пластику


В подальшому, подібне виконання було реалізовано і в подовжувачах під інший вид вилок.

Приклад подовжувача за іншим типом вилки

мал. 2: приклад подовжувача під альтернативний вид вилки


Однак, з плином часу, при виготовленні подовжувачів стали застосовуватися сучасні технології, впроваджуватися удосконалення, застосовуватися більш довговічні і дешеві у виробництві матеріали. В основі сучасного подовжувача лежить колодка (корпус) з більш легкого, але міцного поліпропіленового пластику, що має певну кількість місць (гнізд розеток) для підключення, і провід перетином від 1,5 мм² з показником струму навантаження від 10А до 16А. Більшість нинішніх подовжувачів оснащені ударостійким корпусом, стійким до впливу ультрафіолету і температури в 850 ° С, а так само з захисними шторками, що забезпечують захист для дітей.

За типом подовжувачів їх можна поділити на:
⚡️ простий —
звичайний, побутовий подовжувач, що складається або просто з дроту з вилкою з одного боку і одним гніздом розетки з іншого, або з колодки з гніздами і дрота з вилкою. Колодка подовжувача може мати додаткову кнопку включення / виключення.

Приклад простого подовжувача Schneider Electric ST9431W на три розетки   Приклад звичайного пдовжувача на одне місце

мал. 3: приклад простого подовужвача Schneider Electric ST9431W на три розетки, та звичайного подовжувача на одне місце.


⚡️ катушковий — самий довгий тип подовжувачей: великий метраж проводу намотаний на котушку, яка закріплена на рамці і має можливість прокручуватися.


Приклад катушкового подовжувача

мал. 4: зразок котушкового подовжувача



⚡️ універсальний — поєднує в собі як звичайні розетки, так і usb-роз'єми, додатково розташовані на корпусі.


Зразок універсального подовжувача Schneider Electric Unica Extend ST9453B


мал. 5: приклад універсального подовжувача Schneider Electric Unica Extend ST9453B


⚡️ на рамці — має схожість з простим типом подовжувача, з відзнакою в тому, що корпус має спеціальну рамку, що дає можливість зберігати його компактно, і використовувати подовжувач з зручністю, намотуючи провід на рамку; наявність рамки запобігає заплутування і перекручування проводу, але як правило, подібний вид подовжувачів оснащується всього одним гніздом розетки.

Зразок подовжувача на рамці

мал. 6: приклад подовжувача на рамці

⚡️ рулеточний — зовні нагадує невелике коліщатко, всередині оснащений пружинним механізмом, що змотує провід після використання або автоматично (потрібно лише злегка потягнути і відпустити провід, і він втягнеться), або після натискання кнопки (подібно змотування проводу в сучасних пилососах); як правило оснащений 3-4 гніздами.

Приклад рулеткового типу подовжувачей


мал. 7: приклад рулеточного типу подовживучів


Сучасні технології «просочують» собою навіть такі прості побутові пристрої, і сьогодні ви можете зустріти в продажу і подовжувачі з запобіжниками, і з окремим вимикачем на кожен роз'єм розетки, і навіть з вбудованим лічильником споживання електроенергії, що дає можливість відстежити обсяг споживання електрики якимось то певним приладом.


Як вибрати подовжувач

Здавалося, серед вищеописаної різноманітності видів подовжувачів можна заплутатися, і важко буде визначитися з вибором. Адже це лише візуальна відміна типів, а ще вони ж відрізняються за характеристиками: довжині шнура, потужності, що витримується, сфері застосування. Однак, все насправді не настільки страшно.

Купити подовжувач абсолютно не важко, тим більше, якщо ви звернетеся в інтернет-магазин електротоварів "Eco-system", бо ми легко і доступно пояснимо вам всі відмінності в характеристиках і підберемо саме вам необхідний варіант.

Отже, перше, з чим вам необхідно визначитися — це сфера застосування подовжувача. Якщо вам він необхідний просто в побуті, щоб іноді мати можливість віддалено підключити якийсь побутовий прилад (типу пилососа або праски), або невеликий будівельний прилад (наприклад шуроповерт, щоб зібрати ліжко, або дріль, щоб на балконі повісити світильник), то вам цілком достатньо простого подовжувача, або подовжувача на рамці. Якщо вам хочеться простоти і комфорту в тих же побутових умовах, то вам підійде багато розеточний рулеточний подовжувач з автоматичним змотуванням кабелю.

Якщо ж ви займаєтеся будівельними роботами, або надаєте ремонтні послуги - котушковий подовжувач стане вашим незамінним помічником у будь-яких умовах. Так само, котушковий тип досить зручний в компанії, яка вибирається на вилазку або заміський відпочинок. А іноді завзяті рибалки перевозять з собою невеликий генератор, і тоді котушковий подовжувач так само служить відмінним помічником.

В офісному приміщенні, або при організації зручності робочого місця в домашніх умовах, відмінним рішенням стане універсальний подовжувач, оснащений допоміжними usb-роз'ємами, дозволяючи не тільки підключати безліч техніки, але і вести, наприклад, паралельну зарядку гаджета від usb.

Другим пунктом, на який необхідно звернути увагу - необхідний вам метраж. Тут все просто і вибір знову-таки грунтується в залежності від сфери застосування. У домашніх умовах часом досить і 1,5 метрового подовжувача. У ремонтно-монтажних роботах буде завбачливо мати котушку і на 50 метрів. Однак, деякі господарники люблять, коли в побуті є і 5-ти метровий подовжувач - в цьому немає нічого поганого.

Третій момент — наявність або відсутність заземлення. Якщо подовжувач із заземленням, то це запобігатиме потраплянню електричного струму на корпус подовжувача (колодку) і захистить від ймовірності оплавлення пристрою. Більш того, і найважливіше, вас не вдарить струмом при дотику до подовжувача. Переважна кількість пристроїв, представлених на нашому сайті, оснащена заземленням, що гарантує вам придбання надійного продукту.

Важливим аспектом, однак таким, що вимагає певного розуміння, є показник струму навантаження. Наприклад, в сучасних подовжувачах компанії Schneider Electric, показник струму навантаження дорівнює 16А. Це означає, що через даний подовжувач ви можете підключити прилади, загальною потужністю не більше 3 кВт (наприклад, праску і настільну лампу). В іншому випадку, пристрій вийде з ладу. Більшість сучасних побутових і будівельних приладів мають позначку потужності прямо на корпусі. Наприклад, побутові електрочайники, або пилососи зазвичай мають потужність близько 1,8-2 кВт. Це допоможе зорієнтуватися вам в максимальному навантаженні, яке ви можете без шкоди давати подовжувачу.

Останнім незначним моментом вам залишиться визначитися, скільки роз'ємів розетки вам необхідно для комфорту на вашому подовжувачі. Нинішні пристрої можуть бути як усього на одну розетку, так і на 6 роз'ємів - тут, як і з вибором метражу, все суто індивідуально. Як бачите з вищеописаного, щоб купити електроподовжувач, немає необхідності мати якісь спеціальні знаннями або витрачати багато часу. Оформляйте замовлення на сайті, отримуйте професійну консультацію і відповідний, саме під ваш запит, продукт.

// Додаємо бінотел