Як замовити електротовари в нашому інтернет-магазині

Для замовлення необхідного Вам товару в нашому інтернет-магазині існує декілька варіантів:
 
Варіант №1. Здійснити замовлення безпосередньо на сайті
Для цього просто потрібно натиснути на кнопку «Купити», яка знаходиться на сторінці обраного товару, і пройти процедуру оформлення замовлення. Ми постаралися зробити її максимально простою, без необхідності реєстрації. Після того, як заявка буде оброблена, з Вами зв'яжеться наш менеджер для обговорення деталей замовлення. Зазвичай ми телефонуємо на протязі 30 хвилин в робочий час, і протягом години в перший робочий день після вихідних.
 
Вариант №2. Зв'язавшись з нами по телефону
Зателефонуйте нам за телефонами ☎️ +38 (095) 480-35-80, ☎️ +38 (096) 124-33-58, ☎️ +38 (093) 034-14-66 та повідомте менеджеру найменування обраного товару і спосіб доставки, який найбільш зручний для вас. Товар буде доставлений в той же день або на протязі наступних трьох днів, у залежності від ступеню віддаленості вашого населеного пункту.
Всі ціни, зазначені на сайті, актуальні, проте в зв'язку з нестабільною обстановкою в країні можуть бути зміни. Для того, щоб не виникало питань, уточнюйте ціни у наших менеджерів.

Примітка: якщо на якомусь із товарів Ви бачите напис "Ціну уточнюйте", то можете оформити замовлення на даний товар (товари) через Корзину для того, щоб менеджер прорахував суму Вашого замовлення і повідомив її Вам при зворотному дзвінку. На жаль, не всі ціни на товари, в зв'язку з частою їх зміною, або з інших причин, ми можемо публікувати на сайті.

Звертаємо вашу увагу: мінімальна сума замовлення в нашому інтернет-магазині = 200 грн.!