Стабілізатори напруги
Стабілізатори напруги
Головне завдання стабілізатора напруги для дому – стабілізація напруги в електромережі та підтримання його значення на 220В, що забезпечує надійний захист побутової техніки від перегорання та поломки. В іншому випадку, ігноруючи перепади напруги в мережі, які для пострадянського простору є нормою та визначаються з миготіння лампочок, домовласник ризикує рано чи пізно залишитися без справного холодильника чи телевізора.
Робота стабілізаторів напруги для побутової техніки ґрунтується на принципі електромагнітної індукції. До входу пристрою здійснюється подача струму, і якщо напруга занадто висока або занадто низька — на виході з приладу значення напруги вже сумісні з нормальною роботою техніки. При різкому стрибку напруги стабілізатор розмикає електромережу, запобігаючи перепадам напруги в побутових приладах та поломці техніки.
Для максимально ефективної роботи захисного обладнання, представленого в асортименті інтернет-магазину Eco-system, при виборі варто орієнтуватися на робочі характеристики пристрою і ціну стабілізатора напруги.
Стабілізатори напруги, що представлені в Україні
На вітчизняному ринку покупці найчастіше бажають купити стабілізатор напруги типу, що коректує. Принцип його роботи базується на передачі накопиченої кінетичної енергії в генератор, чим забезпечується вироблення стабільної напруги. Купити в Україні стабілізатор напруги цього виду можна як для квартир та приватних будинків, так і промислових об'єктів.
Найпоширенішими різновидами коригувального стабілізатора є:
⚡Електронний: популярний через швидке реагування на перепади. Комутація обмоток здійснюється за допомогою тиристорів (симісторів), звідси й іншу назву – тиристорні чи симісторні стабілізатори. Підходить для захисту імпортної техніки. Як для виробництва, так і для дому стабілізатори напруги адаптовані бездоганно: вони працюють практично безшумно.
⚡Електромеханічний: стабілізатор відрізняється плавністю регулювання напруги. Але оснащення переривником, що припиняє подачу електроенергії у разі різких стрибків, компенсує повільне реагування побутового стабілізатора напруги.
⚡Релейний: даний тип стабілізатора напруги в Україні має великий попит, оскільки відрізняється відносно високою швидкістю реагування на перепади за рахунок перемикання обмоток електромеханічних реле і не вимагає дорогого обслуговування. Ціна стабілізатора напруги релейного типу невисока порівняно з іншими видами.
Критерії вибору стабілізаторів напруги для дому, або підприємства
Щоб придбання обладнання стало доцільним, варто враховувати кілька нюансів:
➦ Визначити, який стабілізатор напруги купити – одно- чи трифазний, що залежить від розведення електропроводки;
➦ Кількість приладів, які потребують захисту;
➦ Потужність стабілізатора – визначається максимальним сумарним навантаженням на мережу;
➦ Ступінь захисту обладнання;
Виходячи із значень перепадів напруги в мережі, вибрати стабілізатор стандартного або розширеного діапазону роботи.
Крім широкого асортименту електроприладів інтернет-магазин «Еко-систем» пропонує великий вибір сонячних колекторів в Україні та іншого обладнання для використання альтернативних джерел енергії. Також у нашому магазині Ви можете купити ДБЖ різних торгових марок.