Сонячні панелі

⚡Комплект автономного електроживлення для дачі 100 Вт, 12 В, 40 ампер-часів (AX-100P-SXA-40)
AX-100P-SXA-40
0
6 970 грн.
Топ
⚡Комплект автономного електроживлення для дачі 150 Вт, 12 В, 40 ампер-часів (AX-150P-SXA-40)
AX-150P-SXA-40
0
8 770 грн.
⚡Комплект автономного електроживлення для дачі 150 Вт, 12 В, 80 ампер-часів (AX-150M-LPM-MG-80)
AX-150M-LPM-MG-80
0
16 200 грн.
⚡Комплект автономного електроживлення для дачі 150 Вт, 12 В, 80 ампер-часів (AX-150P-LPM-MG-80)
AX-150P-LPM-MG-80
2
17 000 грн.
⚡Солнечная батарея 400Вт моно, RSM40-8-400M Risen 9BB TITAN S (solar-721)
19,4111
0
7 585 грн.
Топ
⚡Солнечная батарея 400Вт моно, RSM40-8-400M Risen 9BB TITAN S BLACK FRAME (solar-722)
19,4112
0
7 674 грн.
Топ
⚡Солнечная батарея 450Вт моно, RSM144-7-450M Risen 9BB (solar-706)
19,4194
0
7 365 грн.
⚡Солнечная батарея 500Вт моно, RSM150-8-500M Risen 9BB 210mm, TITAN (solar-688)
19,4195
0
8 184 грн.
Топ
⚡Солнечная батарея 505Вт моно, RSM150-8-505M Risen 9BB 210mm, TITAN (solar-711)
19,4197
0
8 954 грн.
⚡Солнечная батарея 535Вт моно, RSM144-9-535M 9BB 182mm, Risen (solar-713)
19,4196
0
10 338 грн.
⚡Сонячна батарея 125Вт, моно AX-125M, AXIOMA energy (solar-684)
10,1112
0
4 376 грн.
⚡Сонячна батарея 165Вт, полі AX-165P, AXIOMA energy (solar-683)
10,1122
0
5 251 грн.
⚡Сонячна батарея 180Вт моно AX-180M AXIOMA Energy (solar-646)
solar-646-02
0
5 000 грн.
⚡Сонячна батарея 185Вт моно, AX-185M, AXIOMA Energy (solar-685)
solar-685-02
0
5 500 грн.
⚡Сонячна батарея 30Вт, моно AX-30M, AXIOMA energy (solar-500)
10,1045
0
2 130 грн.
Показано з 1 по 15 із 60 (всього 4 сторінок)

Сонячні панелі

Можливість перетворення світла в електрику була вперше виявлена ​​ще в XIX столітті. На початку ж XX століття італійський фото-хімік представив прототип нинішньої сонячної батареї. Через сорок років після подання прототипу, три фахівці компанії Bell оголосили про створення перших сонячних панелей, де для вироблення електричного струму використовувався кремній. А вже через чотири роки після цього, як США, так і СРСР запустили супутники, на яких, як батареї, використовувалися сонячні панелі - пристрої-напівпровідники, об'єднані між собою і прямо-перетворюючі енергію сонця в постійний електричний струм.

Для перетворення і вироблення електричного струму з енергії сонця створюються модулі, в основі яких використовуються збірки так званих сонячних осередків. Ці збірки монтують разом, утворюючи групи з сонячних модулів. Останні, в свою чергу, встановлюються на поворотні стелажі, які здійснюють орієнтування сонячних модулів на світло сонця. Ці збірки і називають сонячними панелями. 

Сполучення у розвитку технологій та енергетичного комплексу, повсюдне подорожчання ресурсів і гострота питання про вплив на навколишнє середовище, вивели популяризацію сонячних панелей на новий виток попиту і інтересу. Люди все в більшій мірі стали усвідомлювати доцільність і доступність використання безкоштовної, невичерпної і екологічно-безпечної енергії сонячного світла. Всі прогресивні країни стали переходити на використання сонячних батарей, все більше усвідомлюючи, що це по-справжньому вигідне вкладення, що забезпечує не тільки істотну економію на комунальних платежах в сьогоденні, але і великі вигоди в майбутньому.

Сонячні панелі стали повсюдно використовуватися всі в більшій кількості сфер: як раніше - на космічних станціях і супутниках, так і в нових напрямках - на дахах транспорту, на території великих промислових об'єктів і, нарешті, в приватному секторі. Все більшої популярності набула можливість розміщення панелей на дахах приватних будинків, або на відкритих площах прибудинкової території. Це обумовлено наступними моментами: вартість електроенергії невпинно зростає, і навіть в рамках двох-трьох років подорожчання істотно відчутне, як для населення в цілому, так і для промислових об'єктів зокрема; термін окупності у панелей вельми невисокий; енергія сонця легко доступна і не обтяжена постійним зростанням цін.


Панелі в Eco-system - суцільні переваги

Купити сонячні панелі - це подбати не тільки про майбутнє свого бюджету і його економії, а й про екологічну безпеку свого ареалу. Придбати ж панелі в інтернет-магазині Екосистем стало абсолютно не складним завданням. Якщо ви не володієте достатнім обсягом часу, щоб самостійно ознайомитися з усіма нюансами і підводними каменями, які стосуються підбору, покупки панелей і їх подальшого монтажу, то вам достатньо лише звернутися до нашого фахівця по одному з вказаних номерів телефонів. Перевага компанії Eco-system полягає в тому, що наші фахівці мають виключно вузькопрофільні освіту, саме в тій галузі, за якою консультують. Але перш, ніж допомогти вам визначитися з вибором, варто було б звернути увагу на певні нюанси.

Сонячні панелі, або як їх ще різноманітно називають - сонячні батареї, фотоелектричні елементи, підрозділяють на два класи:

♻️ кристалічні;

♻️ тонкоплівкові.


♻️ Кристалічні - в свою чергу поділяються на монокристалічні і полікристалічні. Є більш поширеним і затребуваним класом. Монокристалічні дорожчі в вартості і їх прийнято вважати більш якісними. Полікристалічні значно дешевше у виготовленні нижче в ціні, але у них завжди нижче показник ККД, в порівняння з монокристалом, але, в той же час у полікристала співвідношення їх ціни і коефіцієнта корисності найбільш оптимальне.

♻️ Тонкоплівкові, або аморфні - так само мають градацію на CIS технологію, CdTe технологію і аморфний кадмій. Вони більш складні за хімічним складом і мають трохи менший ККД, порівняно з кристалічними панелями. Але, в той же час, мають перевагу в гнучкості - можуть згинатися при укладанні. Даний тип фото-модулів, на сьогоднішній день, найбільш часто застосовують в організації фасадів і в дизайнерських рішеннях.

Важливим є розуміння того, що чим менше показник потужності Ватт у панелі, тим дорожчим буде сам ват, що вироляється. Це обумовлено високими витратами на виробництво невеликих панелей. При виборі панелей слід так само брати до уваги доступну площу розміщення і розрахунок річного виробітку - тоді можна більш чітко розуміти яким панелям краще віддати перевагу - більш дорогим, або дешевим, а також зорієнтуватися в термінах окупності.

Сонячні панелі Харків може придбати цілодобово, в незалежності від дня тижня. Досить просто розмістити замовлення на сайті, або залишити запит на зворотній дзвінок. Зручною перевагою є те, що інтернет-магазин має фізичний офіс, тому жителі Харкова можуть приїхати і ознайомитися з панеллю в живу, і отримати очну консультацію перед покупкою. Слід зазначити, що жителі приватного сектору все частіше звертаються за обладнанням своїх дач і житлових будинків панелями, включається «сарафанне радіо», хтось переходить від малого досвіду до більшого - встановивши панель на гараж і усвідомивши її ефективність - замовляє установку на житловий будинок. Тому, популярність сонячних панелей в Харкові невпинно зростає. З огляду на помірно-континентальний клімат міста та області, відносно-м'які зими і жаркі, тривалі, а часом і посушливі літні місяці — встановлення панелей стає все більш актуальним, доцільним і виправдовується в даному регіоні.

Ще однією незаперечною перевагою магазину Eco-system є надана клієнтам можливість придбати сонячні панелі оптом. Наша компанія здійснює пряме співробітництво з заводами-виробниками як Китаю, так і Європи. Прямі поставки, минаючи будь-яких посередників, відсутність зайвих комісійних слат дозволяє Еко-систем формувати гнучку цінову політику, лояльно варіювати ціни в рамках українського ринку і здійснювати реалізацію панелей за оптовими цінами. При оснащенні великих станцій також можливий розрахунок вартості зі значною знижкою, аж до перерахунку за оптовою ціною. Слід звернути увагу, що рівень закупівельних цін на пряму впливає на термін окупності ваших вкладень, або ж дозволить, завдяки знижці, придбати більш дорогі рішення. Отже, покупка сонячних панелей оптом являє собою подвійну економію: на закупівельній ціні, і на терміні окупності.


Відмінності в конструкції сонячного модуля батарей, представлених в каталогах магазину «Eco-System»

Сонячні панелі для батарей складаються з сонячних модулів, виготовлених за різною технологією. Панелі з монокристалічного кремнію візуально складаються з псевдо-квадратів чорного кольору; така батарея має найвищу ціну серед аналогів і при більш компактному розмірі відрізняється найвищим ККД. Панелі з квадратів синюватого кольору з різними відтінками виготовляються з полікристалічного кремнію: якщо немає обмежень по площі, то краще брати саме їх, оскільки такі батареї краще працюють в похмуру погоду, до того ж дешевше монокристалічних. Сонячні батареї можуть використовуватися навіть в тих регіонах, де сонячні дні - рідкість. У таких випадках слід придбати панелі з аморфного кремнію, які можуть монтуватися на нерівні або полікарбонатні поверхні. Найдорожчі сонячні батареї виробляються з модулями з мікро-морфного кремнію, які здатні працювати в інфрачервоній частині спектра і дають більш значне сумарне річне вироблення в порівнянні з класичними.

// Додаємо бінотел