Зелений тариф

Мережева сонячна електростанція потужністю 10 кВт
Сетевая 10-Solis
0
148 400 грн.
Мережева сонячна електростанція потужністю 15 кВт
Сетевая 15-Solis
0
196 000 грн.
Мережева сонячна електростанція потужністю 20 кВт
Сетевая 20-Solis
0
265 720 грн.
Мережева сонячна електростанція потужністю 30 кВт
Сетевая 30-Solis
0
382 200 грн.
Мережева сонячна електростанція потужністю 5,8 кВт
Сетевая 5.8-АВВ
0
167 000 грн.
Мережева сонячна електростанція потужністю 7,5 кВт
Сетевая 7.5-АВВ
0
202 000 грн.
Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)

Зелений тариф

Зелений тариф - це спеціальна державна програма, яка діє в рамках міжнародної ініціації, спонсується Європейським Банком Реконструкції та Розвитку (ЄБРР). Суть цієї програми в тому, що організації і приватні домовласники можуть не тільки споживати електроенергію, а й віддавати її в загальну мережу електропостачання. Така віддача електроенергії в мережу називається генерацією, і може відбуватися якщо організація або приватна особа має можливість виробляти власну електроенергію, використовуючи поновлювані джерела енергії, наприклад, вітер або сонячне випромінювання.

Ідея полягає в тому, щоб заохочувати вироблення електроенергії, використовуючи замість корисних копалин поновлювані альтернативні джерела природної енергії. При цьому, як ми розуміємо, попутно вирішується і проблема відновлення екології, так як використання сонячної та вітрової енергетики не передбачає шкідливих викидів в навколишнє середовище, наприклад таких, як вуглекислий газ СО².

Привабливим для тих, хто вирішив генерувати електроенергію в мережу, є те, що це оплачується. Більш того, генеруючи в мережу ви отримуєте приблизно в три рази більше грошей, ніж платите своєму постачальнику електроенергії, споживаючи таку ж кількість електрики з мережі. Це означає, що генерація окупає не тільки ваше споживання, але і приносить за підсумками року прибуток. Тобто, віддана вами в мережу електроенергія дозволяє заробляти і окупати кошти, вкладені в обладнання мережевий сонячної електростанції. Після повної окупності настає період отримання чистого прибутку від продажу електроенергії в мережу. Ось ця двостороння тарифікація, коли за віддачу електрики в загальну мережу, енергозбут нараховує вам кошти, а при споживанні недостаючої електрики з мережі ви платите лише різницю між вами виробленої і спожитої, і іменується зеленим тарифом. Ще, ясна річ, його називають "зеленим" з огляду на використання альтернативного джерела - енергії сонця чи вітру, без нанесення шкоди навколишньому середовищу (на відміну, наприклад, від звичайної електростанції, робота якої заснована на значній переробці вугілля, що дає негативні викиди в атмосферу і так само, є складовою глобального потепління). Яким же чином почати забезпечувати себе електроенергією самостійно і, більш того, отримувати прибуток в рамках зеленого тарифу в Україні? Одне з рішень - придбання сонячних панелей і монтаж особистої сонячної електростанції.

Ви можете задатися питанням: якщо у мене буде сонячна електростанція, то про яке взагалі споживанні з мережі може йти мова? Все дуже просто. Сонячна станція виробляє електроенергію тільки при наявності сонячного світла. Тобто, в світлий час доби. Причому 80% всього річного вироблення припадає приблизно на 5-6 місяців річного півріччя. При цьому, наше звичне споживання йде в тому ж ритмі, як ми звикли - і взимку і влітку, і вночі, і вдень.

Тому, в режимі мережевої електростанції алгоритм споживання і генерації буде наступний:

⛅ якщо теперішня генерація перевищує наші нагальні потреби, то надлишки електроенергії перетікають в мережу;

⛅ якщо генерація відсутня або менше, ніж потрібно нашим приладам побуту або виробництва, то відсутня електроенергія береться з мережі.

Для обліку цих процесів, ваш звичайний електролічильник замінюється на спеціальний двонаправлений. Двохнаправлений лічильник вміє відрізняти генерацію від споживання і вважає ці потоки окремо. Таким чином, в кінці кожного облікового місяця формується дві цифри: кількість спожитої електроенергії та обсяг генерації. Якщо генерація в цьому місяці перевищила спожитий обсяг, то різниця між генерацією і споживанням вам оплачується грошима за цим самим "зеленим тарифом". На прикладі це виглядає так:

1) Споживання 300 кВт / год. Генерація 800 кВт / год.

800 - 300 = 500 кВт / год

За 500 кіловат-годин ви отримаєте виплату по зеленому тарифу, а 300 кВт / год взаємно компенсувалося.


2) Споживання 300 кВт / год. Генерація 200 кВт / год.

200 - 300 = -100кВт / ч.

За 100 кіловат-годин ви в цьому місяці доплатите за звичайним тарифом, за яким платять всі інші споживачі. 200 кВт / год взаємно компенсувалося.

Виходячи з вищенаведених розрахунків виходить, що чим більше станція виробить в літню пору надлишків, тим швидше вона окупиться, а значить період чистого прибутку почнеться раніше. З цієї причини розрахунок сонячної станції проводиться нашими фахівцями в індивідуальному порядку, враховуючи фактичне споживання електроенергії в кожному конкретному випадку.

Вагомою відмінністю і бізнес-перевагою компанії Eco-system є те, що з нами ви можете отримати повний комплекс послуг, що підпадає під рамки поняття "зелений тариф". Наші фахівці не просто продадуть вам комплект сонячних батарей і інвертор, але і допоможуть з дозвільною документацією, розробкою проектного пакета документів, професійним монтажем і, більш того, ви будете забезпечені гарантією на виконані роботи. Адже "Еко-систем" є структурним підрозділом ТОВ "Електроінжінірінг" і веде абсолютно легальну і офіційну діяльність.

// Додаємо бінотел