Освітлення

Уточнити Пошук
Ліхтар — туристична лампа Mobiya Lite IP54 (AEP-LL01-S1000)
AEP-LL01-S1000
0
1 835 грн.
Світлодіодна лампа "свічка на вітрі" Eurolamp ЕКО серія "D" 6W E14 3000K (50)
LED-CW-06143(D)
0
60 грн.
Світлодіодна лампа Eurolamp TURBO  A60 10W E27 4000K (50) dimmable
LED-A60-10274(T)dim
0
143 грн.
Світлодіодна лампа Eurolamp TURBO MR16 5W GU5.3 4000K 12V
LED-SMD-05534(12)(D)
0
55 грн.
Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)

Освітлення

Процес еволюції та розширення видів людської діяльності, тисячоліття тому викликали необхідність виходу за рамки обмежень світлового дня. Зважаючи на це, світло від багаття швиденько еволюціонувало в світло, що виділяється технологічною, але економною LED-лампою. На сьогоднішній день жодна сфера діяльності не обійдеться як без основного, так і без допоміжного освітлення. А останнє стало не просто чимось необхідним, а невід'ємною складовою повсякденності.


Освітлення - від якості до експозиції

Способи та методи освітлення давно вийшли за рамки простої необхідності, яка виражається словами «щоб було видно». Нинішні LED-технології і дизайнерські можливості здатні робити простір не тільки світліше, але і більш досконалий, з художньої точки зору. У приміщеннях стає яскравіше, відчувається смак в оформленні. Розумно реалізований спосіб освітлення може як надати красу великому грубому об'єкту, так і створити відчуття затишку в невеликій кімнаті, або спальні. Грамотне декорування інтер'єру надає оригінальності і химерності. Адже останнім часом все більш актуальним стало оформлення освітленням фасадів будівель, підсвічування елементів ландшафту.

Комплектуючі та атрибути світлотехніки, яка є основною складовою освітлення, стали вироблятися набагато якісніше, що стало гарантією тривалої і безперебійної роботи. Застосування світлодіодних технологій дозволило не тільки скоротити витрати на електроспоживання, а й значно поліпшити зовнішню складову джерел світла: світильники, лампи, ліхтарі стали реалізовувати в помітних і вишуканих формах: якщо раніше вони являли собою громіздкі абажури з випираючими «лампами Ілліча», то нині це - елегантні та витончені лінії.

Таким чином, нинішня можливість освітлення склала собою синергію якості і естетики, яку не соромно виставити на показ, або більш того, зробити «коником»: наприклад, вміле оформлення освітлення будівель надає особливості звичайної вулиці, або невеликій площі.
На сторінках інтернет-магазину «Eco-system» представлено значуща безліч товарів для освітлення, всі їх можна віднести до розряду світлотехніки.

Світлотехніка, її види та секрети

Ринок потреб невпинно розширюється, змушуючи ширитися і асортимент, і види продукції. На зміну лампочкам з вольфрамовими нитками розжарювання прийшли світлодіодні технології. А видів джерел освітлення стало непомірно безліч: лампи, світильники, нічники, ліхтарі. І кожен з цих джерел, в свою чергу, розділився на свої підкатегорії: настільні лампи, промислові, вуличні та стельові світильники, ручні і вуличні ліхтарі і навіть ліхтарі на сонячних батареях. І, можливо, для вас це явить здивування, але датчики руху так само можна віднести до світлотехніки, робота яких хоч і не продукує освітлення, але на пряму залежить від світла.

В наслідок цього, сила-силенна категорій світлотехніки можна скомпонувати за видами:
⚡ лампочки
⚡ світильники
⚡ ліхтарі
⚡ датчики руху
⚡ декоративні вироби

А вже кожен з цих видів можна поділити на зовнішні і внутрішні предмети світлотехніки. Наприклад, для освітлення балкона вам знадобляться точкові лампочки-міньйон, для підсвічування в офісі знадобляться стельові світильники, а для освітлення території промислового об'єкта стануть у нагоді вуличні світильники або ліхтарі. Декоративні LED-стрічки зможуть додати оригінальне підсвічування вашій кухні.

Якщо ж користуватися невеликими секретами в застосуванні кожного виду світлотехніки, то можна отримувати подвійну користь: висвітлювати необхідний простір і економити на споживанні електрики. Насамперед слід задіяти світлодіодну технологію і повсюдно змінити старі лампочки на LED. Якщо в зовнішньому освітленні реалізувати поєднання датчиків руху з ліхтарями - можна досягти багаторазового скорочення витрат на електрику з огляду на те, що ліхтар буде автоматично вмикатися тільки при необхідності, і так само автоматично вимикатися. Так само, як згадувалося вище, задіяння на світлотехніку сонячних батарей в якості джерела енергії, дозволить звести ваші витрати на електроенергію нанівець.

Підібрати і купити освітлення без будь-яких ускладнень ви зможете на сторінках інтернет-магазину «Еко-систем». Вузькоспеціалізовані менеджери зможуть надати вам детальну і зрозумілу консультацію, звернувши увагу на переваги та слабкі сторони. За допомогою нашої продукції ви зможете реалізувати як освітлення для дому, так і освітлення території. Вся продукція, представлена на сайті в даному розділі, забезпечена гарантією якості, так як «Еко-систем» є офіційним і сертифікованим дистриб'ютором. Використовуючи зручний фільтр товарів, ви з легкістю зосередите свою увагу виключно на продуктах, які відповідають вашим потребам.


Зробіть своє життя яскравішим і якісніше з Ecosystem!

// Додаємо бінотел