Опалення

Уточнити Пошук
Нагрівальний кабель Ratey-RD1-46, 820 Вт, 46 м
Ratey-RD1-46
0
1 601 грн.
Тепла підлога - Нагрівальний кабель Ratey-RD1-95, 1700 Вт, 95м
Ratey-RD1-95
0
2 882 грн.
Терморегулятор SolarX MEX
SolarX-MEX
0
462 грн.
Тепла підлога - Нагрівальний кабель Ratey-RD1-59.5, 1100 Вт, 59.5 м
Ratey-RD1-59.5
0
1 904 грн.
Тепла підлога - Нагрівальний кабель Ratey-RD1-84, 1500 Вт, 84 м
Ratey-RD1-84
0
2 429 грн.
Терморегулятор SolarX PRO
SolarX-PRO
0
980 грн.
Нагревательный кабель Ratey-RD1-77, 1400 Вт, 77 м
Ratey-RD1-77
0
2 280 грн.
Тепла підлога - Нагрівальний кабель Ratey-RD1-37.4, 670 Вт, 37.4 м
Ratey-RD1-37.4
0
1 499 грн.
Тепла підлога - Нагрівальний кабель Ratey-RD1-27, 485 Вт, 27 м
Ratey-RD1-27
0
1 290 грн.
Нагрівальний кабель Ratey-RD1-15.6, 280 Вт, 15.6 м
Ratey-RD1-15.6
0
990 грн.
Тепла підлога - Нагрівальний кабель Ratey-RD1-22, 400 Вт, 22 м
Ratey-RD1-22
0
1 152 грн.
Нагрівальний кабель Ratey-RD2-6.9, 125 Вт, 6.9 м
Ratey-RD2-6.9
0
883 грн.
Двожильний нагрівальний кабель Fenix ADSV 10120, 120 Вт, 11.4 м
10120
0
989 грн.
Двожильний нагрівальний кабель Fenix ADSV 10250, 250 Вт, 23.6 м
10250
0
1 438 грн.
Двожильний нагрівальний кабель Fenix ADSV 10200, 200 Вт, 18.9 м
10200
0
1 231 грн.
Показано з 1 по 15 із 57 (всього 4 сторінок)

Опалення, хоч приватного житлового об'єкта, хоч виробничої площі, в Україні завжди було делікатною темою. Бо, з настанням опалювального сезону, рахунки на оплату мають властивість переступати за всі мислимі пороги. Однак, більшість сфер діяльності, а побут людини і поготів, не мислиме без якісного і безперебійного опалення. На відміну від південних і екваторіальних країн, наше місце існування вимагає допоміжного обігріву добру половину року. Переважна більшість населення України залежить від централізованої системи, але варіанти і можливості реалізації незалежної системи опалення набирають все більшої популярності і мають завидний потенціал. Саме з огляду на дорожнечу комунальних послуг, перевагу все більше віддається незалежному опаленню.

Завданням опалення стоїть компенсація тепловтрат в приміщенні за допомогою штучного обігріву. Останнє досягається шляхом широкого розмаїття сучасних опалювальних систем і устаткування.


Системи опалення

Комфортне проживання в житловому приміщенні залежить від температури, яка створюється в ньому опалювальною системою. Більшість приватних будинків зовсім не забезпечено центральної інженерною інфраструктурою, тому для обігріву приміщення і підігріву гарячої води використовується спеціальне опалювальне обладнання. Але і для мешканців багатоквартирних будинків, в яких діє централізована система опалення, проблема створення автономної опалювальної системи є актуальною. Через те, що мешканці квартири не можуть вплинути на загальну для всіх систему, яку встановлює і реалізує комунальна служба, і самостійно визначати початок і кінець опалювального сезону, і середню температуру в приміщенні - вони не мають можливості контролювати свої витрати.

Тому зараз, коли енергоресурси стрімко дорожчають, дуже багато хто замислюється про покупку побутового опалювального обладнання в Харкові, інших великих і малих містах України. Ми не беремося віддавати перевагу чому-небудь одному і стверджувати, що саме певна система є найбільш прийнятною для створення теплого будинку. Бо це буде абсолютно суб'єктивним. Однак, виділимо головні аспекти кожної з систем.

В цілому, різноманітність опалювальних систем можна поділити на два види:

а) класична;

б) альтернативна.

В основі класичної лежить використання традиційних інструментів: джерелом тепла виступає котел, як енергоносій - газ, вугілля, деревина. Тепло, як правило, передається за допомогою нагрівання води, яка, в свою чергу, нагріває труби, що віддають тепло в навколишній простір. До даної системи можна віднести твердопаливні котли, газові котли, газові колонки. Їх перевагою є економність споживання, здатність тривалої підтримки тепла, навіть при мінімальній роботі системи. Однак в число недоліків потрапляють: необхідність частого обслуговування (чистка котлів, димоходу), необхідність окремого приміщення для розміщення обладнання.

В альтернативному ж способі, в основі обігріву приміщення лежить електроенергія, використання нових технологій та енергозбереження. Представниками цієї системи є всі види теплої підлоги, сонячні колектори, теплові насоси. До позитивних моментів можна віднести низьке енергоспоживання (особливо у випадках, де джерелом виробництва електрики лежить сонячне світло), рівномірний прогрів приміщення, гарантія тривалого використання. Серед недоліків же варто відзначити складність монтажу (тепла підлога), високу початкову вартість (теплові насоси).


Різновиди опалювального обладнання в магазині "Еко-систем"

Сучасний ринок насичений спеціалізованою технікою, за допомогою якої здійснюється обігрів приміщення і підігрів води. В інтернет-магазині «Eco-system» присутні товари різних виробників, технічних характеристик і призначення, які підбираються виходячи з конкретних умов експлуатації.

Так, для підігріву води в автономній системі ГВП застосовуються водонагрівачі різної конструкції (накопичувальні, проточні, наливні) і різного способу нагріву (газові, електричні, непрямі і комбіновані).

Також в магазині «Еко-Систем» представлено багатий вибір котлів опалення, які можуть бути використані як виключно для опалення приміщення (одноконтурні моделі), так і до того ж здійснювати підігрів гарячої води (двоконтурні котли). Розрізняючись видом використовуваного палива, опалювальні котли мають кожен своє переважне застосування. Так, електричні котли і газові колонки найчастіше встановлюються в квартирах, котли на рідкому або твердому паливі в основному використовуються для опалення приватних будинків. Найбільш прогресивними видами опалювальних котлів є пелетні котли, а універсальність і енергетичну незалежність забезпечують котли комбіновані. У «Eco-System» представлені всі перераховані види котлів від різних виробників.

Як альтернативу в опалювальному обладнанні «Eco-System» пропонує систему теплих підлог: переважно використовуючись для обігріву окремих приміщень, теплі підлоги можуть функціонувати в якості центральної опалювальної системи конкретного будинку. Залежно від пристрою розрізняють водяні, електричні і інфрачервоні теплі підлоги, і вибір системи здійснюється виходячи з конкретних умов їх застосування.

Зовсім не слід випускати з уваги того моменту, що жоден монтаж опалювального обладнання не обійдеться без супутніх комплектуючих: анти конденсаторні клапани, групи безпеки котла, групи термостатичною регуляції, захисту від перегріву котла, змішувачі-термостати, терморегулятори, датчики температури підлоги та інше. При встановленні газових котлів незайвим буде використання капсульного газового манометра для вимірювання тиску газового середовища. Важливою нішею в опалювальному обладнанні є так само конвектори та радіатори опалення.

Яку сферу систем опалення, і виду обладнання ви б не торкнулися, наші вузькоспеціалізовані фахівці готові надати вичерпну інформацію в будь-якому напрямку, що стосується опалення. Так само, продавці-консультанти із задоволенням допоможуть вам вибрати обладнання, що підходить для ваших умов.